KONST / Litografier / Färglitografi 15242011
nr 1524 2011
Ann-Marie Lamm
(1917-1993), Sverige
Utsikt från Slussen mot Djurgården. Signerad, numrerad 124x260, daterad -78. Färglitografi, bildmått: 51x69 cm, yttermått inklusive ram: 68x84 cm
måndag 27 februari 2023
kl 18:14:10
Ann-Marie Lamm
Läs mer om Ann-Marie Lamm